Обсуждение:Украинский институт национальной памяти

Материал из Википедии — свободной энциклопедии
Перейти к навигации Перейти к поиску

Untitled[править код]

Ссылка на официальный правительственный публичный пресс-релиз не может быть посягательством на авторское право по определению. --Ольгерд 19:00, 11 сентября 2007 (UTC)

Прошу добавить источники:[править код]

Молния и быки как орудия геноцида

Это в статью про УИНП - они "материально ответсвенные" за "книги памяти" (методика определения "жертв", финансирования "работ по поиску" и т.п.)


Достоверность[править код]

Контора с 35 персонажами уже с лета 2008 как не имеет специального статуса. Задания у них вроде как совсем не те что написано - да и с деятельностью тоже как-то скромно. История появления и творчетва не раскрыта - а там ой как много занимательного. Jo0doe 06:59, 18 марта 2009 (UTC)

  • Пожалуйста, ссылку на состав института, на снятие спец. статуса и "истинные задания". wanderer 08:12, 18 марта 2009 (UTC)
мемори.гов.уа - тама указано, попробуйте гугел в комбинации с Інститут національної пам’яті, - по поводу статуса -rada.gov.ua. Уже Пишу широкий версий статьи. Jo0doe 09:23, 18 марта 2009 (UTC)
Ответ "поищите сами" - это не ответ. wanderer 11:14, 18 марта 2009 (UTC)
В статье будет со ссылками - потерпите Jo0doe 11:34, 18 марта 2009 (UTC)
  • Я убрал иррелевентные категории - Научные институты украины (УИНП не научное учреждение - см. положение) к Гражданскому обществу и Праву оно тоже никакого отношения не имеет - к государственной пропаганде - прямое - но не знаю есть ли такая категория Jo0doe 06:09, 19 марта 2009 (UTC)
    Я поставил запрос на АИ по поводу "35 сотрудников". Возможно это уже есть в уже указанных АИ и я просто не заметил, тогда просто напишите здесь и я сниму шаблон. wanderer 07:42, 19 марта 2009 (UTC)
Указал Jo0doe 08:46, 19 марта 2009 (UTC)

Занимательный текст[править код]

Новерное нужно добавить разделы про ВМВ в работе института [1]

1. ВСТУПНЕ СЛОВО (Юхновський І.Р.) Шановні друзі! За допомогою Івана Казимировича ми склали план, який стосується деяких питань Другої світової війни. Ці пункти можуть бути такими, або іншими, зрештою це не змінює суті справи. Мова йде про те, як має розвиватись цей напрямок в Українському інституті національної пам’яті і до чого ми дійдемо в кінцевому результаті. Основна мета Українського інституту національної пам’яті – консолідація української нації всередині держави. Ми маємо визначитися, що ми хочемо досягнути в результаті цього розгляду і тому це могла б бути наша сьогоднішня дискусія. І друге питання – як ми маємо розвинути цю роботу, кого ми маємо запросити на більш широкі круглі столи і на майбутню загальноукраїнську і міжнародну конференцію, яку ми могли б з цього приводу провести. Друга така моя думка полягає в тому, що для консолідації суспільства необхідно переконати, що весь народ брав участь у боротьбі проти німців. Фактично Україна зазнала найбільших людських втрат, ми знаємо, були українські фронти, українські генерали, маршали, герої Радянського Союзу – вихідці з України, але все це приписує собі Росія. Я вважаю, що ми в цьому програємо і треба знайти форму, за якою ми зможемо сказати про участь України, українців, їх вагу в перемозі над фашистською Німеччиною. Я ще думав з точки зору матеріальної, зокрема про те, що всім державам, які були знищені у війні, американці надали допомогу у вигляді плану Маршалла, від якого Радянський Союз відмовився, але тепер би Україна могла б і не відмовлятись від плану Маршалла, хоча це і виглядає якось фантастично, але все таки це не позбавлено певної логіки.

Помницца мне крылатое ... крепчал Jo0doe 18:36, 21 мая 2009 (UTC)

  • Да и вообще текст всего круглого стала весьма интересен по сути - задания по переписанию истории в нужном ключе четко проставлены Jo0doe 19:18, 21 мая 2009 (UTC)

у результаті аналізу записів відповідно до переліку діагнозів, розроблених українським інститутом національної пам’яті, виявлено 601 079 фактів смертей від голоду. їх було покладено в основу мартирологу жертв голодомору 1932–1933 рр., поданого в національній книзі пам’яті.

Физики-теоретики уже и в патолого-анатомии специалисты. Дали будэ Jo0doe 07:55, 11 июня 2009 (UTC)

А вот и утвержденный список диагнозов (избранное) для жертв голодомора
* возраст 90, на утрим., рос., 16.05.1933, указанная причина смерти -старість 
* возраст 80, домогосп., укр., 22.11.1933, указанная причина смерти - старечий маразм 
* возраст  27, одноосібн., укр., 03.05.1933, указанная причина смерти =- травма обох кінцівок (нещасний випадок) 

Jo0doe 16:55, 11 июня 2009 (UTC)

В мемориз[править код]

Ігор Юхновський "ДО ПРОБЛЕМИ ПРО МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 РОКІВ ЯК ГЕНОЦИДУ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ" [2]

- повсюди був введений терор режиму "чорних дощок";

- масове нищення, виливання з горщиків їжі, що проводилось одночасно по території усіх сіл України;


До третього заперечення Росії:

- є рішення про надання допомоги, немає документів про надходження допомоги;

- допомога, що дійшла, це в основному насіннєва допомога, а інша мала вибірковий характер для активістів і жахлива їжа, і то тільки на польових станах для працюючих колгоспників.;


Основна мета росіян у наш час полягає в тому.... Відволікти увагу громадськості від головної мети російського комуністичного імперіалізму стосовно України

Ізраїлем стверджується винятковість Голокосту. Замовчується інтенсивна участь євреїв в жовтневому перевороті, в політиці більшовиків в Україні та в службах ГПУ.

На цю тему мала місце розмова з послом Ізраїлю в Україні. Говорилось про намагання представляти українців в Ізраїлі та в інших державах як антисемітів.Нам слід вимагати ліквідації жахливої картини на цю тему в музеї єврейської діаспори в Ізраїлі.

Це протирічить принципу глобалізації: розподілу усіх команд у людському суспільстві на детальні команди в системах приватної власності, більш загальні команди у державах приватних власників, ще більш загальні команди у системах держав і т.д. Порушення цього універсального принципу приводить до розростання політичного і економічного хаосу і до неминучого терору.

Jo0doe 07:16, 30 октября 2009 (UTC)


Ліквідовано - http://www.president.gov.ua/documents/12584.html 109.200.157.85 10:46, 8 августа 2013 (UTC)